TVD - Rozhovor o konci 2. série

19. dubna 2011 v 15:59 | Nameless |  The Vampire Diaries
Volně přeložený rozhovor s Julií Plec o TVD - konec 2. série:


Loňský konec série byl jeden z nejlepších roku 2010. Letos 12. května má seriál své druhé narozeniny - končí 2. série. Co nás tedy čeká? Zde najdete to, co vám můžeme říct:

• 28. dubna - epizoda se jmenuje "The Last Day", protože se odehrává v posledních hodinách před úplňkem, což znamená, že by mohl být i poslední den Eleny. Napětí mezi Salvatorovými bratry se stupňuje. Každý z nich má jinou představu o ochraně Eleny před smrtí při obětním rituálu. Tyler se vrací do Mystic Falls po obdržení znepokojujícího telefonátu.

• 5. května epizoda začíná přelomem dne a noci, poté se odehrává pouze v noci za úplňku, výjimku tvoří konec epizody. "Ztráta života je velmi významná a velmi velmi velmi tragická," škádlí procentka Julie Plec. "Důsledek je opravdu bolestivý pro spoustu postav, epizoda se jmenuje 'The Sun Also Rises' (Slunce také vychází) a je to opravdu tak myšleno. Postavy na konci dílu budou potřebovat nějakou jiskru naděje, protože to čím si procházejí, je opravdu strašné.

• "Mohli byste očekávat, že už tady bude konec série, ale," říká Plec, " bylo tam ještě něco, co jsme chtěli udělat a cítili jsme, že je to opravdu důležitá součást série. Takhle jsme chtěli skončit celou sérii - obětní rituál je u konce, ale jsou tu další příběhy k vyprávění." 12. května - finálová epizoda "As I Lay Dying," se soustředí na další akci: A Gone With the Wind filmová noc na náměstí města. "Damon se zoufale snaží o odpuštění od Eleny za něco, co udělal. Damon začíná znovu prožívat okamžiky z minulých chyb s Katherine v roce 1864," říká Plec. "Stejně jako vždycky nabírají mimořádné události v Mystic Falls špatný směr." Nakonec se toho hodně seběhne, dodává, ale protože je ještě hodně věcí, které jsme neviděli, nemůže prozradit víc. "To co říkáme publiku je to, že na začátku 3. série se stane dost věcí, a pro naše postavy a jejich životy se toho hodně změní. Jsme nadšení, protože se ukazuje, že příběh má směr a že můžeme pokračovat a pokračovat a pokračovat, nikdy nenarazíme na problém a nikdy nejsme unavení. Budeme prostě dále vyprávět příběhy…

Přeloženo z: http://insidetv.ew.com/

Ten překlad mi dal zabrat, tak prosím kopírovat pouze se zdrojem!!! Děkuji :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama