Má oblíbená kniha (spíše knihy)

29. listopadu 2010 v 22:33 |  Téma týdne

Opravdu nemám šanci vybrat si jen jednu oblíbenou knihu, četla jsem jich spoustu a pár jich tu dám...


Harry Potter
Harry potter - knihy

7-dílná série. Každý díl jsem četla více než jednou a vždycky se k nim ráda vracím, stejně jako ke všem mým oblíbeným knihám. Někdy ani už nečtu celou knihu jen úryvky nebo kapitoly, které mám nejraději. Nejvíce se mi líbil poslední díl :)

Mediátor

Mediátor - poslední díl

Mediátor je příběh dívky (Mediátora), která vidí duchy a do jednoho se zamiluje. Na obrázku je obal 6. dílu, kde spolu budou žít šťastně až do smrti. Úžasný příběh :)

Stmívání

Twilight

Stmívání... četla jsem všechny díly a jsou suprové. V tomhle případě mám raději knížky než film. Ráda čtu část, ve které se Bella stává upírem ;)

Hostitel

Hostitel

Tuhle knížku jsem začala číst po přečtení Twilight ságy. Líbilo se mi, jak ta spisovatelka píše a příběh mě opět upoutal. Doporučuji :)

Upíří deníky

Vampire Diaries

Tak tyhle knížky jsem začala číst po shlédnutí stejnojmeného seriálu - Vampire Diaries. Asi nejlepší seriál, který jsem kdy viděla (jen můj názor). Takže knížky jsem pochopitelně musela přečíst :D Tady ale musím uznat, že i když se mi příběh knih líbil, seriálu se to nevyrovná. Děj v seriálu je trochu jiný, ale mě se líbí mnohem víc.

Princezniny deníky

deníky

Tyhle knížky (pokud dobře počítám - 9 knížek) jsem začla číst ze dvou důvodů: 1) viděla jsem filmy a 2) stejná spisovatelka napsala Mediátora. Opět se mi to velice líbilo a dobře se to četlo. Příběh obyčejné holky, která se stane princeznou a musí se s tím nějak srovnat...

Skoro všechny knížky, které jsem kdy četla, jsou fantasy (výjimky samozřejmě taky jsou). Ale nemám ráda povinnou četbu :( Možná pro to slovo "povinná," špatně se mi to čte, když vím že musím, ráda si čtu, co mě baví ;)

Četla jsem opravdu spoustu knih a tady ještě nějaký dám, ale už je nebudu rozepisovat (už mě to přestalo bavit :D ):...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elena Bonnie Salvatore Elena Bonnie Salvatore | E-mail | Web | 29. listopadu 2010 v 22:45 | Reagovat

Máme jich spoustu společných =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama